Επιστολή διαμαρτυρίας του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων μαθητών Δημοτικού Σχολείου & Νηπιαγωγείου Πυθαγορείου Σάμου. Νίκος Κατρακάζος: "Μη συνεργάσιμος"

Συντάκτης: samostoday.gr | 6 Απριλίου 2019

Επιστολή διαμαρτυρίας απέστειλε ο Σύλλογος Γονέων Κηδεμόνων μαθητών του Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Πυθαγορείου προς τον Διευθυντή του Δημοτικού σχολείου Πυθαγορείου και την Δντρια Α΄Βαθμιας Εκπαίδευσης Σάμου, σχετικά με την συγκέντρωση – ενημέρωση που πραγματοποιήθηκε από τον ΕΟΔΥ (πρώην ΚΕΕΛΠΝΟ).

Στην συνάντηση απαντήθηκαν θέματα υγείας που αφορούν την εκπαιδευτική κοινότητα και ειδικότερα τις σχολικές μονάδες που φιλοξενούν πρόσφυγες μαθητές σε ΔΥΕΠ και Τάξεις Υποδοχής. Διαβάστε περισσότερα>>>